Öğr.Gör. F.Kadri SERENGİL

03.07.1992-24.09.1993

 

Uzm. Mustafa YAMAN

24.09.1993-22.08.1994

02.01.1995-01.12.1995

Uzm. Ayhan ARMUTCUOĞLU

22.08.1994-02.01.1995

01.12.1995-26.03.2001

Tbp. Taciser DİNÇER

26.03.2001-07.06.2002

28.03.2006-27.09.2007

Muzaffer GÜLER

07.06.2002-13.01.2003

27.09.2007-05.02.2008

Yüksel DİKMEN

13.01.2003-16.06.2005

 

Mustafa ACAR

16.06.2005-06.09.2005

 

Abdi GÖKDOĞAN

06.09.2005-28.03.2006

05.02.2008-04.06.2010

Dursun ÖZCAN

07.06.2010-05.07.2018

 

Doç.Dr. Şaban KARASAKAL

         05.07.2018 - ...

 

   

 

 

 

 

 

Powered by Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2016