< < Kısmi Zamanlı Öğrenci İsim Listesi
-->

Kısmi Zamanlı Öğrenci İsim Listesi

18 Kasım 2022

2022-2023 Öğretim Yılında aşağıda belirtilen Üniversitemiz birimlerinde, Yükseköğretim Kurumları Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Usul ve Esaslarına göre birimlerin oluşturdukları komisyonlar tarafından seçilerek kısmi zamanlı olarak çalışmaya hak kazanan öğrenci listesi :

                                                                 ASIL LİSTE                                                                         YEDEK LİSTE
S.NO ADI SOYADI ÇALIŞACAĞI BİRİM   S.NO ADI SOYADI ÇALIŞACAĞI BİRİM
1 Mehmet Mustafa Gönen Hukuk Müşavirliği   1 Selvi Bolat Hukuk Müşavirliği
2 Azra Dede Hukuk Müşavirliği   2 Ayşe Taşar Hukuk Müşavirliği
3 İbrahim Özdemir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi   3 Necati Kaçar Ziraat Fakültesi
4 Ahad Hazar Aslan Ziraat Fakültesi   4 Çağlanur Öztürk Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu
5 Seher Yeter Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu   5 Osman Haktan Özdemir Spor Koordinatörlüğü
6 Beşir Özbek Spor Koordinatörlüğü   6 Ayşe Gizem Uğur Spor Koordinatörlüğü
7 Abdulsamed Eryılmaz Spor Koordinatörlüğü   7 Handan Ataş Spor Koordinatörlüğü
8 Emre Dinç Spor Koordinatörlüğü   8 Semanur Ayyıldız Sosyal Tesis
9 Yusuf Odacı Spor Koordinatörlüğü   9 Aylin Berberoğlu Seben İzzet Baysal Meslek Yüksekokulu
10 Hamza Gün Sosyal Tesis   10 Yaprak Erzi Seben İzzet Baysal Meslek Yüksekokulu
11 Ebru Nur Aslan Sosyal Tesis   11 Ceylan Öztürk Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
12 Şebnem Him Sosyal Tesis   12 Harun Günenç Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
13 Yasin İnci Seben İzzet Baysal Meslek Yüksekokulu   13 İrem Kurt Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
14 Tuğçe Hoşafçı Seben İzzet Baysal Meslek Yüksekokulu   14 Samet Ödemiş Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
15 Begüm Keçeli Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı   15 Edanur Ertekin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
16 Emine Cazır Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı   16 İrem Çifçioğulları Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
17 Tuğba Öztürk Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı   17 Zeynep Dağ Sağlık Bilimleri Fakültesi
18 Pelin Kayacı Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı   18 Özlem Abiş Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu
19 Gonca Selin Adiloğlu Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı   19 Seda Nur Dizmen Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu
20 Derya Genç Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı   20 Abdulkerim Eş Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
21 Safa Usta Sağlık Bilimleri Fakültesi   21 Didem Demirkan Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
22 Dilara Tekneli Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu   22 Fatma Güneş Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
23 Muhammet Şamil Altınsoy Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu   23 Sıdıka Sinem Karakaya Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
24 Dilara Demirkan Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı   24 Melek Avcı Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
25 Halil Yelboğa Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı   25 Tuğçe Özçelik Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
26 Melis Karabulut Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı   26 Zübeyde Göktaş Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
27 Mizgin Ekinci Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı   27 Semra Kılıç Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
28 Ezgi Yalçın Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı   28 Ebrar Gültaş Yabancı Diller Yüksekokulu 
29 Kerem Aylanç Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı   29 Seyhan Çapar İletişim Fakültesi
30 Hümeyra Tuncer Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı   30 Betül HilalHappani İletişim Fakültesi
31 İkra Nur Uluğ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı   31 Havva Altunbaş Güzel Sanatlar Fakültesi
32 Adnan Göğüş Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi   32 İrem Girgin Güzel Sanatlar Fakültesi
33 Salih Çelik Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi   33 Cengiz Anıl Gerede Meslek Yüksekokulu
34 Songül Özenç Yabancı Diller Yüksekokulu    34 İlkay Burak Koç Gerede Meslek Yüksekokulu
35 Hamide Şevval İstanbullu İletişim Fakültesi   35 Esranur Karasapan Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü
36 Semiha Bek İletişim Fakültesi   36 Yakup Ayaz Tıp Fakültesi
37 Ayşenur Yazıcı Güzel Sanatlar Fakültesi   37 Fatmanur Yavuz Mengen Meslek Yüksekokulu
38 Asya Alkan Güzel Sanatlar Fakültesi   38 Helin Saruhan Mengen Meslek Yüksekokulu
39 Deniz Ali Karadağ Gerede Meslek Yüksekokulu   39 Batuhan Özer Mühendislik Fakültesi
40 Yunus Emre Aydoğdu Gerede Meslek Yüksekokulu   40 Şahinaz Kapürçek Bolu Meslek Yüksekokulu
41 Ayşenur Çalım Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü   41 Meryem Aydın Bolu Meslek Yüksekokulu
42 Yusuf Abak Tıp Fakültesi   42 Ecem Erdoğan Uluslararası İlişkiler Ofisi
43 Zeynep Aydemir Mengen Meslek Yüksekokulu   43 Beyda Başak Yazıcı Eğitim Fakültesi
44 Yiğit Targaoğlu Mengen Meslek Yüksekokulu   44 Mehmet Emre Yüksel Eğitim Fakültesi
45 Emine İpek Öğrenci Dekanlığı   45 Onurcan Yazıcı Fen Edebiyat Fakültesi
46 Ahmet Eralp Demirer Mühendislik Fakültesi   46 Batuhan Kök Fen Edebiyat Fakültesi
47 Fatih Uzunel Bolu Meslek Yüksekokulu   47 Emircan Yeğin Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü
48 Merve Uğur Bolu Meslek Yüksekokulu   48 Rabia Uğur Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü
49 Elif Akdoğan Uluslararası İlişkiler Ofisi   49 Mehmet Hahan Yavuz Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
50 Halime Beyzanur Karabay Eğitim Fakültesi   50 Abdurrahman Samed Köşken Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
51 Esmanur Apaydın Eğitim Fakültesi   51 Yusuf Belek Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
52 Hüseyin Taşkın Yahşi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı   52 Nursena Ezbiy Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
53 Lale Tatlı Bilgi İşlem Daire Başkanlığı        
54 Sevilay Erol Bilgi İşlem Daire Başkanlığı        
55 Tolga Demirel Fen Edebiyat Fakültesi        
56 Aiye Albayrak Fen Edebiyat Fakültesi        
57 Merve Uyur Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü        
58 Fatmanur Kartar Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü        
59 Onur Can Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü        
60 Esra Kaya Uluslararası Öğrenciler Koordinatörlüğü        
61 Yiğit Demirdöğen Uluslararası Öğrenciler Koordinatörlüğü        
62 Muhammed Taha Şadoğlu Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü        
63 Emine Yılmaz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü        
64 Gülizar Çetin Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü        
65 Azra Çöpür Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü        
66 Barış Turhan Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü        
67 Ezgi Kızılkaya Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü        
68 Sıla Taşçı Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü        
69 Eren Erol Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü        

 

  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı 14030 Gölköy / BOLU
  • Tel: +90 374 253 45 16 Fax: +90 374 253 46 37
  • EPosta: saglikkulturibu.edu.tr
Top