Salı, 13 Ekim 2020 00:00

Kültür Merkezi

İzzet Baysal Vakfı tarafından yaptırılarak Üniversitemize armağan edilen İzzet Baysal Kültür Merkezi'nde; 514 kişi kapasiteli Mavi Salon, 230 kişi kapasiteli Pembe Salon, Sergi Salonu, Bale ve Halk Dansları Salonu bulunmaktadır.Salonlarda Konferans, Panel, Seminer, Toplantı, Sempozyum, Söyleşi, Tören, Tiyatro, Dinleti , Sergi, Gösteri, Konser, Ders ve Film gösterimi gibi etkinlikler yapılmaktadır. Binanın birinci katında bulunan bir bölüm Rektörlük yönetim kurulu kararı ile (21.10.2010 tarih ve 201/359) İzzet Baysal Müzesi ve Kütüphanesi için düzenleme yapılmak üzere Vakfa tahsis edilmiştir.

 

 SALON ADI  KAPASİTESİ TEKNİK ÖZELLİKLERi VE KULLANIM ALANI
 Mavi Salon  514 Behringer  ses mikseri, 4 adet telsiz mikrofon 8 adet kablolu mikrofon, 1 adet sabit projeksiyon ve perdesi, 16 kanal ışık mikseri (8 adet PC spot-22 adet par) ve 4 adet sanatçı hazırlık odası mevcuttur. Salon kapasitesine göre bilimsel, kültürel ve sosyal faaliyetlerin (tören, konferans, seminer, panel, söyleşi, kongre, sempozyum vb.) yanı sıra konser, tiyatro ve gösteri gibi etkinlikler yapılır. Fuaye alanı vardır.
 Pembe Salon  230 Yamaha 16 kanal ses mikseri, 4 adet telsiz mikrofon, 4 adet kablolu mikrofon, 1 adet sabit projeksiyon ve perdesi, 12 kanal ışık mikseri, 2 adet sanatçı hazırlık odası mevcuttur. Salon kapasitesine göre bilimsel, kültürel ve sosyal faaliyetler ve (toplantı, seminer, panel,kongre, çalıştay, brifing, ders vb.) etkinlikler yapılır. Fuaye alanı vardır.
 Sergi Salonu   Her türlü resim sergisi, proje ve poster sunumları yapılmaktadır.
 Bale ve Halk Dansları Salonu   Genelde drama dersleri ile öğrenci topluluklarının dans, gösteri ve tiyatro hazırlık çalışmaları yapılmaktadır.

 

*  Üniversitemiz salonlarında yapılacak olan tüm etkinlikler için öncelikle istenilen tarih, gün ve saatteki müsaitlik durumu Başkanlığımız veya salon görevlilerine sorulup sözlü rezervasyon yaptırıldıktan sonra, salon tahsisi için resmi yazı ile başvurulacaktır. Yukarıda belirtilen bilgiler haricinde gerektiğinde salon görevlileriyle görüşülerek daha detaylı bilgi alınabilinecektir.

 

 

 

Read 2661 times Last modified on Çarşamba, 14 Ekim 2020 12:23
More in this category: « Yeşil Salon Mavi Salon »
  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı 14030 Gölköy / BOLU
  • Tel: +90 374 253 45 16 Fax: +90 374 253 46 37
  • EPosta: saglikkulturibu.edu.tr
Top